APIE MUS – Miško sielų stovykla!

Sveiki atvykę į vienkiemį Miško sielų stovykla – jūsų vartus į gamtos stebuklus, įsikūrusius ramiame Dzūkijos miškų kraštovaizdyje. Mūsų sodyboje sielos ramybė susipina su neribotomis laisvalaikio galimybėmis!

Apie mus – Miško sielų stovykla

Sodyboje yra du žavūs namai, kurių kiekvienas kruopščiai suprojektuotas taip, kad pasiūlytų svečiams nepamirštamą poilsį. Pagrindinis namas yra 2024 metais atsatytas autentiškas Dzūkijos namelis. Jame yra erdvi svetainė su spragsinčiu židiniu, pilnai įrengta virtuvė, du miegamieji ramioms naktims ir keli vonios kambariai su dušu ir vonia. Antrame aukšte įkurta jauki palėpės salė, puikiai tinkanti grupiniams susibūrimams ir užsiėmimams.
Šalia pagrindinio namo yra mūsų svečių poilsio namas. Tai žavus namelis, kurioje yra 6 dvigulės lovos, pilnai įrengta virtuvė su modernia buitine technika ir įrengtas tualetas/dušas. Šis jaukus namelis, kuriame telpa iki 12 svečių, yra ideali vieta nedidelėms grupėms, ieškančioms prieglobsčio gamtoje. Iš šio svečių namelio pateksite į vieną iš dviejų jaukių terasų. Vienoje terasoje įrengta malkomis kūrenama sukūrinė lauko jacuzzi, kitoje – didelis stalas skirtas pusryčiams, pietums ar vakarienei ramioje aplinkoje.


Sodyboje įrengta laužavietė, skirta praleisti žavingus vakarus su draugiška kompanija po žvaigždėtu dangumi. Kieme įrengta tinklinio aikštelė, kur galėsite turiningai leisti savo laisvalaikį žaisdami tinklinį. Sodyboje taip pat įrengtas gėlo vandens gręžinys, kad kiekvienas gurkšnis būtų toks pat gaivus kaip miško vėjas.
Norintiems tyrinėti aplinką aplink mūsų sodybą, šeimininkai siūlo žygius pėsčiomis, dviračiais ar baidarėmis. Leiskitės į žygį su gidu po aplinkinius miškus, užmeskite meškeres šalia esančiuose ežeruose arba pasileiskite į žygį baidarėmis vaizdingomis Dzūkijos upėmis.

Sodyboje Miško sielų stovykla kiekviena akimirka yra galimybė vėl susijungti su gamta ir kurti brangius gyvenimo prisiminimus.

Stovyklų galimybės

Miško sielų stovykla aktuali tiems, kas siekia savo laisvalaikį surišti su aktyvia poilsio veikla. Mes siūlome apsistoti ne tik šeimoms ar draugų komanijoms, tačiau skatiname savo veiklas pas mus vystyti įvairių komandų vadovus. Maloniai kviečiame sporto trenerius, jogos instruktorius ar retreat’ų organizatorius, savo unikalias veiklas ir programas vystyti mūsų įrengtoje bazėje. Sodybos rami aplinka yra puikus fonas sveikatingumo stovykloms, komandos formavimo praktikoms ar dvasiniams susibūrimams. Turėdami patogią bazę ir daug erdvės grupiniams užsiėmimams tiek lauke, tiek pagrindinio namo palėpėje, komandos vadovai gali sklandžiai organizuoti patyrimines stovyklas. Nesvarbu, ar esate jogos mokytojas, ieškantis ramios aplinkos savo praktikai, ar teminių retreat’ų vadovas, norintis įkvėpti savo grupę, mūsų sodyba yra ideali vieta jūsų veikloms.

Susisiekite su mumis šiandien ir aptarsime, kaip galėtume patenkinti jūsų konkrečius poreikius ir padėti jums sukurti nepamirštamas patirtis Dzūkijos miškų apsuptyje.